11.6.2016
Kategorie: Knihy

AOS 2 – GOLD H1 — Bonusové AOS zdarma ke knize

11.6.2016
Kategorie: Knihy

AOS 2 – GOLD (Zlato, XAUUSD) H1 

Jako bonus ke knize: Automatické Obchodní Systémy aneb Forex Robot  dostanete přístup do uzavřené sekce, kde si můžete stáhnout zdarma bonusové AOS.

Koupit knihu lze ZDE.

AOS slouží jen ke studijním účelům.

AOS 2 – GOLD (Zlato, XAUUSD) H1 

Určení: GOLD (Zlato, XAUUSD)

Styl: Dlouhodobý, nejedná se o krátkodobé použití, stagnce jeden rok je normální. Slouží pouze ke studijním účelům

Timeframe: H1 (hodinový graf)

Testy: od roku od 2003.07.05 do 2016.07.05, kvalita testu je 99%. Po celou dobu testu je pevně daných 0,1 lotu.

2 aos

Ostatní AOS zdarma co dostanete ke knize najdete ZDE.

Poučení o riziku

Důkladně si celý text přečtěte !!!

Jedná se jen o AOS pro studujní účely

 

 Všechny informace uvedené v této knize jsou určeny výhradně ke studijním účelům a v žádném případě neslouží jako konkrétní investiční nebo obchodní doporučení. Vydavatel ani autor této knihy v žádném případě není zodpovědný za konkrétní investiční rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Veškeré informace napsané v knize představují osobní zkušenosti z vlastního osobního obchodování autora a v žádném případě neslouží jako konkrétní investiční doporučení nebo obchodní doporučení. Pokud jsou v knize zmiňovány konkrétní finanční produkty, konkrétní obchodní systémy, strategie, přístupy nebo zkušenosti, nelze to v žádném případě považovat za doporučení či reklamu nebo investiční nebo obchodní doporučení. Veškeré informace jsou publikovány vždy a pouze za účelem inspirace a pro studijní účely a jakékoliv jejích případné využití je vždy na vlastní odpovědnost a uvážení každého jednotlivého čtenáře.

Veškerý obsah knihy slouží pouze pro studijní účely a inspiraci a negarantuje, že uvedené informace budou vhodné a funkční pro každého. Obsah knihy v žádném případě neposkytuje žádné záruky, obchodni a investiční doporučení, rady jak investovat nebo jakékoliv informáční texty, dle kterých se dá obchodovat. Mnohé informace mohou být neaktuální či nepřesné a každý čtenář je zodpovědný si dané informace ověřit na příslušných institucích.

Autor knihy a vydavatel a prodejce knihy není zodpovědný za jakékoliv konkrétní rozhodnutí jednotlivých čtenářů. Obchodování a investování na finančních trzích je vysoce rizikové a každý obchodník nese plnou zodpovědnost za své rozhodnutí. Nikdy nerealizujte obchody, jejichž podstatě plně nerozumíte.

Vložit komentář