AOS zdarma, které udělal přes 100 tisíc % za poslední rok

6.11.2018
Kategorie: Money Management, Obchodní strategie

mm 100

Je to hrozně bulvární nadpis, ale prostě jsem to tak musel napsat, tak než začnete hejtovat, prosím přečtěte si celý článek, jinak nevíte vůbec o čem je reč 🙂 Jedná se o AOS (výsledek zde), které je zdarma ke stažení ke knize Money Management, o kterém jsem už psal minulý rok v článku  „ZDARMA AOS, KTERÉ UDĚLÁLO 5509 % ZA 100 DNÍ„.

Jedná se o AOS co už pravidelní čtenáři znaji a maji k němu přístup všichni čtenáři knihy o Money Management, dané AOS jsem nechal celou dobu puštěné na VPS a přiznám se že jsem posledni tři měsíce ani na něj nepodíval, tak bylo i pro mě překvapení že stále vše běží a už má zhodnocení přes 100 tisíc procent, na vše jste mohli sledovat už od roku 2017 na myfxbook.

 

Pokud si říkáte: „to je svatý grál“, tak vás zklamu, rozhodně to není. Dané AOS je jen ukázka jednoho z divokých metod Money Managementu, o kterých píšu v  knize „Praktický Money Management“ (Kniha je k dostání ZDE a součástí knihy je AOS zdarma), který vyšla v listopadu 2017.

Ale vraťme se k danému AOS, kde výsledek není náhoda a je to vše jen díky MM, ale háček je v tom, že daná strategie není použitelná na reálném účtu, ale pouze na demo účtu. Nejde o to, že by to u některého brokera nebylo možné zobchodovat, ale vždy mě zablokovali 🙁 tak že po několika pokusech na reálu mě vždy odhalil a zablokoval další působení v této strategii, ale na demu to nikomu nevadí. Pokud si říkáte, proč mě broker zablokuje, tak vše je popsáno v knize, k dané strategií se věnuje na šesti stránkách. 

K čemu to tedy je,

– na ukázku, že díky MM je možné vše, ovšem kniha je převážně (90% textu) na konzervativní a seriozní trading

– u mnohých forex soutěžích, kde se jede na demo účtu, není problém vyhrát soutěž (pokud vás nezablokují)

– upoutávka na několik kapitol z divokých metod Money Managementu o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE)

– na praktiky, které popisuji v knize Tajemství snadných zisků na burze (prosím nedělejte je, ale je nutné je znát)

 

Tak a to je dnes vše z bulvárního článku, a slibuji že už další bulvární článek bude jen, až dané AOS dosáhne zhodnocení 1 milion procent.

Vložit komentář