26.2.2018
Kategorie: AOS, Obchodní strategie

ZDARMA AOS, které udělá přes 10 000% za pár měsíců

26.2.2018
Kategorie: AOS, Obchodní strategie

dax-1000

Před necelími třemi měsíci jsem tu psal článek: „ZDARMA AOS, KTERÉ UDĚLÁLO 5509 % ZA 100 DNÍ“ přiznám se že jsem v novém roce uplně na ten účet zapomněl a divám se až nyní, že už v lednu se podařilo přeskočit hranici 10 000% zhodnocení, tak ze zpožděním vás o tom informuji. Další metu nastavuji na 50 000% zhodnocené, přece jen nebudu zde psát po každých 10 tis % 🙂 Na MyFXbook je odkaz zde….

Pokud si říkáte: „to je svatý grál“, tak vás zklamu, rozhodně to není. Dané AOS je jen ukázka jednoho z divokých metod Money Managementu, o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (Kniha je k dostání ZDE a součástí knihy je AOS zdarma), který vyšla v listopadu 2017.

Ale vraťme se k danému AOS, kde výsledek není náhoda a je to vše jen díky MM, ale háček je v tom, že daná strategie není použitelná na reálném účtu, ale pouze na demo účtu. Nejde o to, že by to u některého brokera nebylo možné zobchodovat, ale vždy mě zablokovali 🙁 tak že po několika pokusech na reálu mě vždy odhalil a zablokoval další působení v této strategii, ale na demu to nikomu nevadí.

K čemu to tedy je,

– na ukázku, že díky MM je možné vše, ovšem kniha je převážně (90% textu) na konzervativní a seriozní trading

– u mnohých forex soutěžích, kde se jede na demo účtu, není problém vyhrát soutěž (pokud vás nezablokují)

– upoutávka na několik kapitol z divokých metod Money Managementu o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE)

 

Vložit komentář