5.12.2017
Kategorie: AOS, Money Management

ZDARMA AOS, KTERÉ UDĚLÁLO 5509 % ZA 100 DNÍ

5.12.2017
Kategorie: AOS, Money Management

5509

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mnozí si učitě před dvěma měsíci říkaly u článku „ZDARMA AOS, KTERÉ UDĚLÁ 879 % ZA 43 DNÍ S DD 25 %.“ to je jen náhoda a dál už to pokračovat nebude. No zklamu ty co si to mysleli, uběhlo už 100 dní od spuštění AOS na daném účtě jsem nyní na zhodnocení 5509%. Ovšem musím podotkbnout že kvuli nestandratnímu výpočtu max propadu neni 10,45% ale 25%, výsledek můžete zhlédnout ZDE ….

Pokud si říkáte: „to je svatý grál“, tak vás zklamu, rozhodně to není. Dané AOS je jen ukázka jednoho z divokých metod Money Managementu, o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (Kniha je k dostání ZDE a součástí knihy je AOS zdarma), který vyšla v listopadu 2017.

Ale vraťme se k danému AOS, kde výsledek není náhoda a je to vše jen díky MM, ale háček je v tom, že daná strategie není použitelná na reálném účtu, ale pouze na demo účtu. Nejde o to, že by to u některého brokera nebylo možné zobchodovat, ale vždy mě zablokovali 🙁 tak že po několika pokusech na reálu mě vždy odhalil a zablokoval další působení v této strategii, ale na demu to nikomu nevadí.

K čemu to tedy je,

– na ukázku, že díky MM je možné vše, ovšem kniha je převážně (90% textu) na konzervativní a seriozní trading

– u mnohých forex soutěžích, kde se jede na demo účtu, není problém vyhrát soutěž (pokud vás nezablokují)

– upoutávka na několik kapitol z divokých metod Money Managementu o kterých píšu v nové knize „Praktický Money Management“ (k dostání ZDE)

 

Vložit komentář