30.11.2017
Kategorie: Money Management

Jak jsem na reálném účtě dosáhl zhodnocení +4000%

30.11.2017
Kategorie: Money Management

… Jedná se o podkapitolu 16.5 z mé nové knihy „Praktický Money Management aneb jak řídit riziko na burze“ kterou můžete zakoupit ZDE….

Ukážu vám jeden můj vlastní příklad, co byl proveden právě stylem příkupu do zisku. Jednalo se o velmi agresivní příkupy pouze do zisku na malém reálném obchodním účtu s 30 USD počáteční hodnotou kapitálu, jelo se podle strategie popsané v předchozí kapitole (je popsáné v knize) – tedy jen s jinými vzdálenostmi. Jednalo se o více koleček s příkupy…

tedy nejprve se uskutečnil jeden cyklus a úspěšně uzavřel. Pak následoval další a pak poslední. Ovšem jak vidíte na obrázku č. 112, v jeden okamžik jsem dosáhl zhodnocení +4170% (což je 1126 USD), byl jsem ale popravdě nenasytný a chtěl jsem zhodnotit na 10 000%. Proto jsem pokračoval dál, jenže trh se obrátil a nakonec jsem ten den smazal celý obchodní účet. Plyne z toho ponaučení, že díky MM je vážně možné skoro vše, problém ovšem může nastat i ve vaší psychice a v tom, co zvládnete unést. Je dobré vědět, kdy přestat a vybrat zisk.

112

 

 

 

 

 

Obrázek č.112 (bod kdy se dosáhlo zhodnocení 4170% a pak se vše smazalo)

…. Pokrčování dalších podkapitol agresivního MM najdete v knize Praktický Money Management aneb jak řídit riziko na burze“ kterou můžete zakoupit ZDE….

Obal_MM_oficial_mala

Vložit komentář