1.1.2016
Kategorie: VPS

Jak na VPS (Virtuální server) od Wedos.cz – pro vaše AOS

1.1.2016
Kategorie: VPS

wedos1
V předchozích článcích jsem vám na jednom místě shromáždil odkazy, které Vaz naučí programovat AOS v MQL4 popřípadě vytvořit AOS bez programování v builderu. Následně jak testovat AOS a kde sehnat historické data do platformy MT4. Pokud už máte funkční AOS, tak nejspíše běží na vašem PC, ovšem tohle řešení má jednu základní a velkou vadu a tou je, že AOS muže fungovat jen, když je zapnutý MT4, tedy i PC a stabilně připojený k internetu, tak že stačí jen na chvilku vypnout PC nebo MT4 a AOS přestane fungovat. Aby jste doma nemuseli mít furt zapnuté PC a kontrolovat jestli vše běží tak je tu snadné řešení a tou je zřídit si VPS neboli virtuální server.

Co to je VPS? VPS je server běžící na virtualizovaném hardware. Celý server je jen váš, nainstalován je na něm operační systém dle vaší volby a máte plná administrátorská práva. Lze na něj nainstalovat a provozovat libovolný software.
VPS je prostě, jako by jste se přihlásili na svém PC pod jiný účet ve Windowsu, ovšem VPS je furt zaplné a připojené k internetu.

Výběr VPS: na trhu je spousta poskytovatelů VPS, ovšem pro naše účel je potřeba, aby plnil tyhle požadavky
a.) Spolehlivost
b.) Dostatečný výkon, ovšem MT4 minimálně vytěžuje VPS tak třeba u wedosu s tím neni problém ani u nejlevnějšího
c.) WINDOWS SERVER 2008/2012

Po dlouhém výběru jsem nakonec vybral u www.wedos.cz a jsem naprosto spokojený, navíc při cenovém porovnání vychází nejlevněji a k tomu furt mají nějaké slevové akce (dnes třeba mínus 33%)

Jak postupovat:
a.) po objednání VPS, vám na email přijdou přihlašovací údaje pro VPS
b.) pak už jen stačí se přihlásit: start > programy > příslušenství > připojení ke vzdálení ploše ( http://kb.wedos.com/windows-vzdaleny-pristup.html )
c.) nainstalovat MT4 a vložit AOS
d.) otestovat a je to

 


Štítky:,

Vložit komentář