16.1.2018
Kategorie: Akcie

Akcie Facebook (FB) je dobré sledovat

16.1.2018
Kategorie: Akcie

Nedávno jsem upozornil na akcie Intel no a nyní tu mám dalšího kandidáta a to Facebook poté co představili budouci změny, které způsobily propad, ale je možné že jen dočasné.

Akcie Facebooku jsem už minulý rok testoval a vysledky jsou velmi dobré, ale přesto ji neobchoduji a ani ji nemám v mém koši akcii pro AOS systém, ale to ne z důvodů výkonosti ale z jiného z kterého vybírám akciové tituly do portfolia koše pro obchodovaní s AOS, kde neni žádná čistě internetová společnost.

Ale přesto jsem dnes si zas udělal malý test jen akcii Facebooku od roku 2012 (vstoupila na burzu) dodnes s nastavením co jinak obchoduji v portfoliu a zde je výsledek.

facebook_akcie

A výsledek neni špatný, zhodnocení +6,96% a maximální propad -2,15%. Samozřejmě jedná se o risk co mají akcie v celém koší pro 39 titulů, kdybych dali test s riskem na až 100% využití marže (páka 1:1) využití kapitálu (ovšem cca 70% času je využití 0%) je výsledek zde.

facebook_100

Je zhodnocení od roku 2012 celkově 100.87% a maximální propad -20,31% který byl hned na začátku.

Pro mě osobně stejně ho do portfolia AOS nezařadím z jiného důvodu, ale pro ruční zobchodovaní si ho dávám do seznamu titulů na sledovaní stejně jak Intel.  Tak že pokud by akcie poklesly ještě více mohl by to byt impuls právě akcie Febooku nakoupit, nebo možná první malou část nákupu už ted za 180.85 a při vetším poklesu další část při lepší ceně  🙂

Upozornění Všechny informace poskytované na tomto serveru jsou určeny pouze ke studijním účelům. Neslouží jako investiční doporučení.

fb

Upozornění Všechny informace poskytované na tomto serveru jsou určeny pouze ke studijním účelům. Neslouží jako investiční doporučení.

Štítky:, ,

Vložit komentář